Panelák

Panelák je denný seriál, nejde o sitcom, hoci v ňom nie je o humor núdza. je možno ho zaradiť do kategórie ľahkého, komediálneho žánru. Každá postava si udržuje od reality mierny odstup, ale pritom sú všetky situácie, reakcie a dialógy uveriteľné. Mapuje vzťahy medzi jednotlivými obyvateľmi i návštevníkmi domu, sleduje ich radosti, starosti, lásky, malé či väčšie vojny. Každá postava má svoje komické i tragické prvky, neresti aj tajomstvá. Postupne sa v seriáli objavuje množstvo ďalších postáv či postavičiek, ktoré významne zasahujú do deja a nechýbajú ani špeciálni hostia.

Pyco si v seriáli zahral Imrovho dennodenne spomínaného najlepšieho kamaráta zo Sološnice Ičiho, ktorý vybaví všetko. Tvorcovia v Paneláku sa rozhodli, že síce Iči vstúpi na chvíľu do deja, ale aby ho diváci uvideli, budú musieť byť veľmi pozorní. Inak im unikne možno seriálová rola Pyca. Scenárista Andy Kraus už Pyca veľmi dlho prehováral, aby si zahral v Paneláku, ale on sa tomu dlho vyhýbal.
Pyca, alias Ičiho vždy niečo zakrýva, raz balón, ktorý nafukuje Imro, inokedy hosť, ktorý prišiel zaplatiť.  A tak hoci išlo len o pár scén, nakrúcali sa dosť dlho, pretože v každom zábere hlavný kameraman, alebo režisérka dbali na to, aby jeho tvár nebolo spredu vidno. Diváci však Pyca predsa len môžu spoznať podľa jeho nezameniteľného hlasu, alebo iných detailov. Kto sa však teší, že ho uvidí v Paneláku častejšie, bude sklamaný. Išlo len o epizódnu úlohu.

Emil sa obáva Jankinho zámeru so zumbou. Maslák odváža postreleného chlapíka do Talianska. Do baru prichádza Iči.