„Do tretice všetko dobré.“

Zdroj: topky.sk
Dátum: 2007

Najsledovanejšia, najobľúbenejšia a najlepšia – to sú základné a najčastejšie prívlastky, ktorými označujú šou o hľadaní speváckych supertalentov. Prvý ročník prekonal všetky očakávania, druhý bol v tieni dominantného Petra Cmorika. Či má toto šialenstvo zmysel, necháme na úsudku každého z vás. Isté však je, že Slovensko hľadá SuperStar 3 priláka k televíznym obrazovkám opäť rekordný počet divákov, vytvorí niekoľko idolov a zmení niekoľko životov.

S Adelou a Pycom na večné časy… … alebo aké to je, moderovať už tretíkrát najsledovanejšiu šou.

Čo sa vám vybaví, keď sa povie SuperStar? Tešíte sa na tretiu sériu?
Adela: Teším sa, ako to zvládnem a urobím tretíkrát inak, sviežejšie, pretože sa to od nás aj očakáva a očakávame to aj my. Teším sa na to, čo si s Pycom zasa vymyslíme.

Zmena môjho životného štýlu, pretože televíznou prácou sa začala iná etapa vmojom živote. Teším sa na to, že ma ľudia na kastingoch presvedčia o tom, že tretia SuperStar má zmysel, a to už len tým, ako budú alebo nebudú spievať. Kým v Česku menili moderátorské zostavy v každej sérii, vy zostávate aj tretíkrát. Lichotí vám to?
Adela: Neviem, či mi to práve lichotí. Mám pocit, že sa berie ako samozrejmosť, že by sme to mali robiť, a tej samozrejmosti sa tak trošku bojím. Ale určite mám radosť z toho, že istej väčšej skupine sa páčilo, ako sme moderovali. Som rada, že to budeme robiť aj tretíkrát, aj keď som už mala iné predstavy o tom, ako budem fungovať.
Pyco: Lichotí mi to svojím spôsobom. Určite je to príjemný pocit, keď nás televízia alebo niekto iný berie tak, že ako moderátorská dvojica sme vhodní už po tretí raz. Je to, samozrejme, príjemnejšie, ako keby nás vymenili hneď po prvej sérii. Na druhej strane je to väčší stres a záväzok neurobiť to rovnako, podobne, ale úplne inak. Dúfam, že aj dramaturgicky bude šou upravená tak, aby pôsobila novo a čerstvo, predsa len pôjde tretíkrát o tú istú súťaž.

Je možné, že by ste SuperStar moderovali ešte v štyridsiatke?
Adela: Práve toho sa bojím. Ale do tretice všetko dobré. Hádam to tak bude.
Pyco: To neviem. Túto otázku by som položil nielen sebe – Koľko kôl SuperStar je Slovenská republika schopná zniesť vzhľadom na päť miliónov obyvateľov a v akých časových intervaloch sa obnoví genetický materiál? Hovoril som si, že druhú sériu robiť nebudem, ale robil som, pri tretej som už mal oveľa menší problém rozhodnúť sa. Povedal som si totiž, že keď som už druhýkrát vstúpil do tej istej rieky, tak tretíkrát sa môžem maximálne utopiť, pretože dostanem kŕč.