Informácie o stránke / Disclaimer

Táto stránka vznikla 3. novembra 2007. Je to fan webstránka o slovenskom moderátorovi, hudobnom dramaturgovi, príležitostnom hercovi a tiež autorovi a vydavateľovi kuchárskych kníh Martinovi Rauschovi v mediách predstavený ako Pyco. Stránka je určená predovšetkým pre fanúšikov Pyca, a zároveň je venovaná a podporujúca Martina Rauscha. Niektoré fotografie či mediálne novinky máme priamo od Martina „Pyca“ Rauscha.

Všetky zverejnené články a videá sú z internetových zdrojov, boli upravené a začlenené do daných sekcií, sú majetkom ich originálnych vlastníkov a sú označené odkazom na pôvodný materiál. Ak vlastníte práva akéhokoľvek obsahu na týchto stránkach a prajete si aby bol materiál odstránený, prosím kontaktujte nás. Materiál bude na Vašu žiadosť ihneď odstránený.
Fotografie zverejnené v galérii sú vo vlastníctve pôvodných autorov. V prípade, že ste v galérii našli svoje fotografie a neprajete si, aby boli zverejnené v našej galérii alebo nie je uvedený zdroj, prosím kontaktujte nás.
Táto stránka je nezisková a na svoju prevádzku nedostáva žiadne financie.

 

The site versions was designed by Marek Hrebík.

  


Name: Anita
Contact Me:  web@martin-pyco-rausch-fans.sk
I saw Martin „Pyco“ Rausch for the first time when he appeared in “Slovensko Hľadá SuperStar” back in 2004. I really loved his wittiness and sense of humor. I went online to find out more about him and didn’t find that much. That’s why I decided to create a fansite to support him and to provide a place for his fans to visit as well. Because he truly deserves it.