V 4.sérii Tvoja tvár znie povedome sa opäť môžeme tešiť na Pyca :)

Televízia Markíza uvedie na jeseň štvrtú sériu Tvoja tvár znie povedome. Markíza na svojom oficiálnom webe oznámila, že moderátorom bude Pyco. :)
 

Martin „Pyco“ Rausch patrí medzi moderátorskú špičku a bol pre šou prvou a prirodzenou voľbou. Som rád, že môžeme v našej spolupráci pokračovať aj v štvrtej sérii,

potvrdil na webe Markízy režisér Pepe Majeský.
 
Z opätovnej spolupráce má rovnako radosť aj samotný moderátor.

Moderovať šou Tvoja tvár znie povedome bol pre mňa veľký zážitok a som presvedčený, že aj tentoraz zažijeme veľa neopakovateľného. Teším sa na štvrtú sériu,

povedal na margo spolupráce.
 
 
/update/
 

tak čoskoro opäť na obraze, štvrtá séria Tvoja tvár znie povedome sa blíži, tešíme sa na vás už čoskoro. Pokračujem ako moderátor. Zatiaľ pekné leto, prázdniny, čokoľvek máte v pláne.
 

facebook.com/mrpyco

Pokračovanie článku

Krásny a šťastný nový rok všetkým

Prajeme vám do nového roku všetko najlepšie, veľa príjemných zážitkov a spokojnosti, veľa zdravia, šťastia, lásky, dobrých ľudí naokolo s ktorými budete môcť zdieľať všetky radosti. :)
Rada by som sa poďakovala za vašu priazeň, milé slová, podporu, dôveru, za každú jednu doterajšiu pomoc, návštevu a dúfam, že sa tu budeme všetci stretávať aj naďalej. Krásny a šťastný nový rok všetkým. :)

Pokračovanie článku

Vianočná charitatívna akcia pre zvieratá v núdzi

Počas tohto víkendu (9. – 10. decembra) prebieha v Mačkafé na Zámockej 24, od 9:00 – 21:00hod, vianočna charitatívna akcia pre zvieratá v núdzi.

Ak sa chcete zapojiť, akákoľvek materiálna či iná pomoc rozhodne padne na úžitok. Priniesť môžete krmivo, hračky, podstielky, podložky, deky, odčervovacie tabletky, mačacie toalety, prenosky a všetko, čo zvieratkám a ich opatrovateľom pomôže.

V tento deň nebude núdze o dobrých ľudí, príjemnú atmosféru, nádhernú vianočnú výzdobu a dobrú vianočnú náladu. Pyco spolu s ďalšími známymi tvárami budú symbolicky obsluhovať hostí.

Vyzbierané veci poputujú do OZ MačkySoS, OZ Majme srdce, OZ Tulák Sereď, a OZ Mačacia labka.

 

Pozrite si fotografie :)

 

instagram.com/mrpyco

 

   

 

/update: 10. 12/ ;)
 

facebook.com/mackafe.sk
instagram.com/mackafe.sk

Pokračovanie článku